Yeni Başlayanlar İçin Elektro Gitar

Sıfırdan elektro gitar çalmayı öğrenin.

Description


2021’de Güncellendi

Bu kurs 2021 yılında güncellenerek bir çok örnek lick, melodi ve üzerine çalışabileceğiniz backing track eklenmiştir.

Bu kursun amacı gitar çalmak isteyen müzik severlere yol göstermek ve temelde eksikleri olduğunu düşünen gitaristlerin bu eksiklerini gidermeye yardımcı olmaktır. Bu kursu bitirdikten sonra devamı için Elektro Gitar (Orta – İleri Seviye) kursumdan faydalanabilirsiniz.

Tüm gitarist arkadaşlarımla 23 senelik gitar ve müzik tecrübemi paylaşmak üzere bu kurs içeriğini oluşturdum.
Aralarında Greg Howe, Jennifer Batten, Martin Miller ve Debbie Davies gibi çok önemli gitaristlerin bulunduğu değerli hocalarla gitar ve armoni çalıştım.

Yaklaşık 15 yıl önce ilk defa sahneye çıktım. Pop, Blues, Funk, Rock, Hard Rock, Heavy Metal gibi bir çok tarzı sahnede icra ettim.

Çoğunun sözü, müziği ve düzenlemesi bana ait olan 2 albüm yayınladım. 13 yıldır aktif olarak gitar ve armoni dersleri veriyorum.

Birebir ders verdiğim öğrencilerimin sayısı 1000’i geçmiştir. Bu da bana ciddi bir tecrübe kazandırdı. Bunların en önemlisi, gitar öğrenenlerin sıkça yaptıkları hataların ne olduğunu çok iyi öğrenmemi sağladı. Bu tecrübe ile, kurs boyunca yapabileceğiniz olası hataları önceden görüp size uyaracağım. Böylece siz daha o hataları yapmadan, önüne geçebileceğiz.

23 senelik bu birikimimi, Yeni Başlayanlar İçin Elektro Gitar kursumda sizlere sunuyorum.

Tüm Videolara Tab Entegre Edildi!

Tüm çalışma, egzersiz, ritim, melodi ve solo ders videolarına tablar entegre edildi. Böylece videodan çıkmadan, o anda ne çalıyorsam görebilir ve kolayca öğrenebilirsiniz.


Total Students6206
Original Price($)74.99
Sale PriceFree
Number of lectures81
Number of quizzes0
Total Reviews1236
Gloabl Rating4.587662
Instructor NameDeniz Sayman

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts