Photoshop CC MasterClass (Uygulamalı Eğitim)

Photoshop ile geçen 20 yılı aşkın birikimin eğitime dönüşmüş hali.

Description


Adobe Photoshop programıyla, fotoğraf düzenleme, rötuş, foto manipülasyon işlemlerini yapabiliyoruz. Bunlara ek olarak Photoshop’la grafik tasarım yapabilirsin. Animasyon oluşturabilir veya videolarını düzenleyebilirsin. Hatta üç boyutlu çalışmalar bile yapabilirsin. Eğer sen de Photoshop’a ilgi duyuyorsan başlamak için atacağın o ilk adım oldukça önemli.

Bu adımı atmaya karar verdiğinde sıfırdan temel bir eğitimle Photoshop’a giriş yapacağız. Programın temel özelliklerini, ihtiyaç duyacağın araçları ve panelleri örnek fotoğraflarla kendin uygulama yaparak öğreneceksin. Zaten bir programı iyi bir şekilde öğrenmenin en doğru yolu bolca uygulama yapmaktır. Ben, Photoshop’a kolayca giriş yapabilmeni, genel yapısını kavramanı ve sağlam bir temelle başlamanı sağlayacağım. Kurduğumuz bu yapıdan sonra ilerlemen çok daha kolay olacak. Yeter ki o ilk adımı atmaya karar ver.

Adobe Photoshop Eğitimi MasterClass, ihtiyaç duyulan konuların öncelik sırası dikkate alınarak hazırlanmıştır ve sürekli güncellenmektedir. Photoshop’un son versiyonlarına eklenen yeni özelliklerle eğitim içeriği de yenilenmektedir. Eğitim süresince kullanılan görseller, uygulama yapılabilmesi için indirilebilmektedir.

Bu eğitim setinde belirli aralıklarda uygulamalı, geliştirici ve eğitici videolarla programı çok daha güçlü olarak kavramana yardımcı olacağım. Aynı zamanda Youtube kanalımdan da farklı konularda eğitici videolarımı takip edebilirsin. Eğitimlerden sonra oluşturacağın harika çalışmaların olacaktır diye düşünüyorum. Eğer yaptığın bu çalışmaların web sayfamda ‘’Başaranlar’’ kategorisi altında yayınlanmasını istiyorsan çalışmalarını ‘’jpeg’’ formatında öncesi ve sonrasıyla [email protected] adresine gönderebilirsin.

Eğer yeni bir başlangıç yapmak istiyorsan şu an tam zamanı. Şimdi harekete geç!


Total Students36270
Original Price($)84.99
Sale PriceFree
Number of lectures17
Number of quizzes2
Total Reviews1442
Global Rating4.4054055
Instructor NameFaruk Taşdemir

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts