SIFIRDAN WİNDOWS SERVER VE SİSTEM YÖNETİCİLİĞİ EĞİTİMİ -2022

Bu kursta sıfırdan başlayarak uzman seviyeye kadar tüm uygulamalarıyla Microsoft Sistem Yöneticiligi eğitimi alacaksınız

Description


  • Bu kursta  tamamen sıfırdan başlayarak tüm detaylarıyla Sistem Yöneticisi nasıl olunur onu işleyeceğiz.

  • Bilgisayarlarımızda sanal şirketler ve kurumlar oluşturup birebir uygulamalı tüm her şeyi sizlere örneklerle anlatacağım.

  • Bu özel eğitim, kamu kurum ve kuruluşları ve özel sektörde Bilgi İşlem Departmanlarında çalışmak isteyen tüm arkadaşların mutlaka ve kesinlikle alması gereken bir eğitimdir !

  • Ayrıca hedefiniz Microsoft sertifikasyonları yolunda ilerlemek ve  en önemli Microsoft sertifikasyonlardan MCSA ve MCSE sertifikasyonlarına hazırlanmak ise bu eğitim sizin ilk adımınız.

  • MCSA ve MCSE eğitimlerinde öğretilen tüm konu ve kavramlar, bu kursun ana başlıklarından ilerler. 

  • Bu kurs, bilgisayar ağları konusunda ciddi bir kariyer planı düşünenler Sistem yöneticisi olmak isteyenler ve MCSE konusunda  oldukça sağlam bir temel oluşturmak isteyenler için özenle hazırlandı.

  • Çalışmak için gireceğiniz bilgi işlem departmanlarında tüm sistemi nasıl yöneteceğinizi bu kurs ile öğrenecek ve herkesten bir adım önde olacaksınız. Bu özel kursta detaylı olarak öğreneceğiniz temel konu baslıkları yukarda listelenmis halde var olmakla birlikte bu temel başlıklara ek olarak  çok sayıda örnek ve uygulamalarla derslerimizi işleyeceğiz : 

  • Sıfırdan bir domain kurup sistemdeki tüm makinaları bu domaine kattıktan sonra bir sistem yöneticisinin domain üzerindeki tüm haklarını kazanın ve bir sistem yöneticisi olarak domaini tek basınıza yönetebilecek seviyeye ulaşın. 

HEPINIZE IYI SEYIRLER DILIYOR HER HANGI BIR SORU YADA TAKILDIGINIZ YERDE HER ZAMAN BURADA OLDUGUMU BELIRTMEK ISTIYORUM.


Total Students16513
Original Price($)3499
Sale PriceFree
Number of lectures96
Number of quizzes1
Total Reviews2593
Global Rating4.7537594
Instructor NameBaran Bilgehan

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts