Sıfırdan İleri Seviyeye Şantiye Eğitimi (Temelden Çatıya)

3 Bloklu bir site inşaatının Temelden Çatıya kadar tüm süreçlerini 1000’lerce resim ve video ile öğreneceksiniz.

Description


Bu kursta 3 bloklu, 64 daireli, 4 bodrum katlı, 10.000m2 inşaat alanı olan bir sitenin yapım aşamalarını inceleyeceğiz. Ayrıca 3 farklı projedeki farklı uygulamaları da anlatacağım yani eş zamanlı olarak 4 tane şantiye görmüş olacaksınız.

İnşaatın her safhasında kendi çektiğim fotoğraf ve videoları kullandım. Ayrıca şantiyeyi her hafta drone’la çektim. Bu sayede drone destekli bir eğitim izlemiş olacaksınız.

Kurs; şantiye konusunda başlangıç ve orta düzeyde bilgisi olanlara hitap etmektedir.

Kurs boyunca sizlerle sürekli dökümanlar, projeler paylaştım. Bu dökümanları, mimari, statik projeleri vs. ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Birçok kişinin paylaşmak istemediği bilgileri ve daha fazlasını “Bilgi, paylaştıkça güzeldir.” ilkesiyle sizlerle paylaştım. Tüm bildiklerimi anlatmaktan çekinmedim. Bu sayede 10+ yıllık bir deneyime sahip olmuş olacaksınız.

Sadece şantiye alanında değil, proje yönetimi, proje öncesi süreçlerin yönetimi alanında da deneyimli olduğum için o bilgilerimi de sizlere aktarmaya çalıştım.

Eğitim boyunca aklınıza takılan kısımları bana sürekli sorabileceksiniz. Sorularınıza elimden geldikçe hızlı bir şekilde cevap vereceğim.

Kurs Kimlere Hitap Ediyor

  • İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Harita Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama, İnşaat Teknikerliği Öğrencilerine

  • Üstteki bölümlerden mezun olup deneyim kazanmak isteyenlere

  • Müteahhitlik yapmak isteyen, inşaat işine girmek isteyenlere

  • İnşaata ilgi duyanlara

Kursu almadan önce bana sormak istediğiniz birşey varsa sormanızı rica ediyorum. Ayrıca kursu geliştirmem için görüşleriniz veya yapıcı eleştirileriniz varsa bana bildirmeniz beni memnun edecektir.


Total Students9933
Original Price($)799
Sale PriceFree
Number of lectures56
Number of quizzes0
Total Reviews1888
Global Rating4.603403
Instructor NameMikail KARACA

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts