SEO Analizi Eğitimi

SEO Analizi Eğitimi ile birlikte On Page SEO, Off Page SEO, Teknik SEO gibi konularda hata ve eksiklikleri tespit edin.

Description


Merhaba ben Göktuğ Derin. Yaklaşık 7 senedir vaktimin ciddi bir bölümünü arama motoru optimizasyonu yani SEO konusunda uzmanlaşmak için değerlendirdim. Son 3 yıldır ise Doğa Dijital çatısı altında çeşitli SEO Hizmetleri ve SEO Eğitimleri vermekteyim.

SEO Analizi Eğitimi, internet sitelerinin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını isteyen web sitesi sahipleri veya SEO Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı gibi iş alanlarında varlık gösteren profesyonel bireyler için uygundur.

Kurs temelde 3 ana başlığı içerir, bunlar şu şekildedir;

 1. Site İçi SEO (On Page SEO) Analizi.

 2. Site Dışı SEO (Off Page SEO) Analizi.

 3. Teknik SEO Analizi.

Kursta anlatılanları anlamak ve uygulamak için SEO deneyimi gerekmez. Bilmeniz gereken herşey uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kursun Size Ne Gibi Faydaları Olacak?

Sahibi olduğunuz veyahut hizmet verdiğiniz web sitelerindeki hata ve eksiklikleri giderirseniz,

 • Sitenizi Google kriterlerine uyumlu hale getirmeniz için analiz verileri size yol haritası çizecek, bu sayede Google arama motoru sıralamalarında yükselişiniz ise sürpriz olmayacak.

 • Bir SEO Uzmanı ile çalışmak zorunda kalmazsınız.

 • Rakip Analizi, Anahtar Kelime Analizi, Backlink Analizi, Site İçi SEO Analizi, Site Dışı SEO Analizi, Teknik SEO Analizi gibi SEO’nun bilinen ana başlıklarına dair verileri analiz ederek bulabileceksiniz.

 • Google algoritmalarına uyumlu hale getirdiğiniz web siteniz, Google sıralamalarında rakip sitelerden daha avantajlı konuma gelir.

 • Derslerde aktarılan ve uygulanan tüm teknikler global yöntemlerdir. Tüm diller için geçerlidir, sitenizin Türkçe veya İngilizce dilde yayın yapması farketmez.

*Müşterilerinizin İnternet sitelerine hizmet verirseniz, (SEO Uzmanları, Dijital Pazarlama Uzmanları vb.)

 • Müşterinize teklif verirken sitelerinde hata ve eksikleri raporlamak, onlara bu işten anladığınızı kanıtlamanın en iyi yolu olacak.

 • Sadece Analiz konulu hizmetler verebilirsiniz, üstelik Fiverr, Upwork gibi platformlar üzerinden yurtdışındaki sitelere hizmet vererek Dolar, Euro kazanabilirsiniz.

 • Eğer SEO’daki hedefiniz maaşlı bir iş bulmaksa, iş ilanlarında istenen en detaylı kısımlardan birinin analiz araçlarını kullanabilmek olduğu için, ileriye yönelik sağlam bir adım atmış olursunuz.


Total Students395
Original Price($)1299
Sale PriceFree
Number of lectures15
Number of quizzes0
Total Reviews1
Global Rating5
Instructor NameGöktuğ Derin

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts