Etkin İletişim Becerileri ve Beden Dili – SERTİFİKALI

ULUSLARARASI GEÇERLİ BAŞARI SERTİFİKALI

Description


Kursumuz toplamda 2 saat ve 20 konudan oluşmaktadır. Her bölümün sonunda tekrar yapmanız ve örneklendirmeleri çoğaltıyor olmanız kursun verimliliği açısından çok önemlidir.

Kursu tamamlayıp, kurs sonunda bulunan pratik sınavından da minimum 60 puan almanız durumunda Ufuk Education Academy “Etkin İletişim Becerileri ve Beden Dili” Başarı Sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

Sertifikalarımızın IMS Global standartlarına uygun ve Sertifier güvencesi altında Uluslararası Geçerliliği bulunmaktadır. Sertifika örneğini Kaynaklar bölümünde görebilirsiniz. Ayrıca sertifikada bulunan ID numarası ile tüm dünyada geçerliliği konusunda sorgulama yapılabilmektedir.

Eğitim sürecindeyken kafanıza takılan herhangi bir sorunuz olursa dilediğiniz zaman yazabilirsiniz. Mutlaka 1 iş günü içerisinde dönüş sağlıyor olacağız.

Kurs gereksinimleri veya ön koşulları var mı?

· Bu kurstan en iyi şekilde yararlanmak için herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bilmeniz gereken her şey size bu kursta öğretilecektir.

· Bu kurs programı, sizi kişisel ve profesyonel olarak geliştirmek için tasarlanmıştır.

· Kendi evinizin rahatlığında, her yerde ve her zaman derslere ulaşabilirsiniz. Derslere akıllı telefon / tablet veya bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

· Bu kurstan azami olarak faydalanmak için işlenen konuları tekrar ederek, pratik sınavlarına girerek ve eksik kaldığınız konuları tekrar ederek hayatınıza katmanızı tavsiye ediyoruz.

Not: Bu kursumuzu tamamladıktan sonra “Profesyonel Koçluk” Uluslararası Geçerli Sertifikalı eğitimimize de bu modülden muaf olarak devam edebilirsiniz.

Not: Kursumuza ücretsiz katılım sağlayanlardan, Uluslararası Geçerli Sertifika talebinde bulunmaları halinde 20TL IMS Global ücreti talep edilecektir.

BU EĞİTİMİ TERCİH EDEN KURUMLARDAN BAZILARI

TÜRKİYE İŞ BANKASI, QNB FİNANSBANK, SÜTAŞ, CALISTA LUXURY RESORT, TÜBİTAK, PROCENNE DIGITAL SECURITY

Keyifli eğitimler, sağlıklı, başarılarla dolu bir kariyer hayatı dilerim…


Total Students3277
Original Price($)19.99
Sale PriceFree
Number of lectures22
Number of quizzes1
Total Reviews227
Gloabl Rating4.3125
Instructor NameUfuksüreyya Gün

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts