Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi 3-12 Yaş

Ebeveynler için Çocuklarınıza Online İngilizce Kursu

Description


Merhabalar Ben Esra,

7 yıldır aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Arel üniversitesi mütercim tercümanlık, Haliç Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunuyum. Ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesinde İngilizce dil eğitimi alanında yüksek lisansımı tamamladım. Özellikle çocuklar için İngilizce eğitimi alanında ana okulluları, bireysel İngilizce eğitimleri ve online eğitimler üzerinden binlerce çocuğumuza eğlenceli İngilizce eğitimi metodu ile İngilizceyi öğrettim. Eğitim seti eğlenerek İngilizce öğrenme metoduyla çocuklar için düzenlenmiş videolar serisidir. Bu eğitim setini bitiren çocuklar İngilizce sayıları,renkleri, hayvanları , meyveleri,  günlük konuşulan İngilizce kalıplarını öğrenmiş hale gelir. Eğlenceli İngilizce methodu ile siz de çocuğunuzun İngilizce öğrenmesine yardımcı olun.

Eğitime katılım için çocuklarımızın daha önce bir temel İngilizce eğitimi almış olmasına gerek bulunmamaktadır. Bu eğitim sonunda çocuklarımız ingilizce ile farklı biçimde bir tanışma gerçekleştirmiş olacaktır.

Eğitim sonunda gelişimin daha fazla devam etmesi için çocuklarımızın İngilizce alt yazılı İngilizce çizgi filmler izlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca eğitim setimi sürekli güncelleyerek çocuklarımızın gelişim sürecine katkıda bulunacağıma söz veriyorum.

Eğitim ile ilgili destek ve sorularınız için dilediğiniz zaman bana udemy mesaj alanından ulaşabilirsiniz. Sorularınız çocuklarımızın İngilizce gelişim süreci ile ilgili, konular ile ilgili veya eğitim dışı istekleriniz ile ilgili olabilir.

Hadi şimdi eğitime başlayarak çocuklarımız ile içeriklerimizi tanıştıralım. Unutmayın eğitim içeriğinde çok fazla biçimde aktivite var çocuklarımızın hem şarkı söyleyerek, hem de evdeki bireylerle denemeler yapmalarına dair görevler verdim. Siz de onlara bu yolda destek olmayı unutmayın.


Total Students1713
Original Price($)29.99
Sale PriceFree
Number of lectures34
Number of quizzes0
Total Reviews138
Global Rating4.32
Instructor NameEsra Akdemir

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts