Business English Part 2

İş İngilizcesi için gerekli olan her şey bu eğitimde devam ediyor.

Description


İş İngilizcesi, dil eğitiminin özenle düşünülmesi gereken bölümlerindendir. İş insanları, çok az zamanı olan ve bu zaman diliminde olabilecek en net faydayı almak isteyen profesyonellerden oluşur.

Klasik uygulamalarda iş insanlarının eğitiminde gramer detaylarından tutun da onların ilgi alanına girmeyen akademik makalelerin okutulmasına, ilgisiz paragraflar yazmaktan, her hangi bir konu üzerine sohbet etmeye kadar sayısız hata yapılıyor.

Bu kursta iş İngilizcesinde eğitimde yaptığımız öncelikle doğru konu seçimleri.

Yani her hangi bir konudan, akademik makalelerin içeriklerinden konu etmek yerine, toplantılardan, iş hayatındaki mahremden, iş etikleri gibi konular üzerine İngilizce olarak konuşup, dinleyip, yazacağız. Sadece videoları izlemeyecek, sizden yapılmasını istenen görevleri de yerine getirmiş olacaksınız.

İş İngilizcesinde gerekecek kelimeler.

İş hayatında bilmemiz gereken olmazsa olmaz kelimeler var. Bu eğitimde, hedef kelimelerimizle ilgili cümleler yazacağız ve ses kayıtları yaparak konuşacağız.

Grameri konu konu anlatmak yerine kısaca değineceğiz.

Birçok İngilizce eğitimi maalesef sınav formatına sıkıştırılmış durumda. Kursiyerler sadece detayları alıp soru çözüyorlar ve detay bilmek dil bilmek anlamına geliyor. Biz bu eğitimde gramerden birkaç detayı hatırlatmayı yeterli bulduk. Hedef grameri de yaptığınız aktivitelere serpiştirdik.

Gerçek zamanlı Role-Play uygulamaları yapacağız.

Bu eğitim içerisinde bulunan dilemma bölümlerinde size verilen bazı rolleri yapmanız istenecek. Böylece siz bazen bir firma yetkilisi olarak teklif hazırlayacak, bazen elinizdeki verileri kullanarak karşınızdaki bireyi ikna etmeye çalışacaksınız. Yaptığınız çalışmalar için geri bildirimler alacaksınız..

İş İngilizcesi için gerektiği gibi yazmak

Bu eğitimin birçok yerinde size verilen görevlere iş dünyasından beklenildiği gibi yazacağız. E-postalarda yapmamız gerekenlerden konu edip örnekler göreceğiz.

  • 2 Part’tan oluşan toplam 9 modülü başarıyla tamamladığınızda isminize hazırlanmış basılı kurum sertifikası alabilirsiniz.

  • CanEnglish mobil uygulama ile eğitmenle ücretsiz 1 ay boyunca iletişimde kalabilirsiniz.

  • Udemy öğrencileri olarak materyallerimizden indirimli faydalanabilirsiniz.


Total Students1353
Original Price($)44.99
Sale PriceFree
Number of lectures65
Number of quizzes0
Total Reviews6
Gloabl Rating4.8333335
Instructor NameUfuk İşbitiren

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts