Amazon KDP Self Publishing – jak zacząć zarabiać na KDP?

Praca w domu i przez Internet dzięki Amazon KDP. Pokażę Ci, ja wydać książkę i produkty low i no content za darmo!

Description


Wyobraź sobie, że prowadzisz własny biznes polegający na sprzedaży swoich produktów na Amazon. Jego rynek jest ogromny, ponieważ możesz sprzedawać na cały świat. Ale czy to możliwe i proste? TAK! Mogę Cię nauczyć tworzyć i publikować produkty typu low content (kalendarze, kolorowanki, planery itp.), no content (np. zeszyty) a zarazem proste ebooki i książki. Dowiesz się także, jak skutecznie sprzedawać te materiały na Amazon, pozyskując klientów z każdego kraju.

Już 1 ciekawy zeszyt(w linie czy kratkę) z ciekawą okładką, każdego miesiąca sprzedaje się w setkach bądź tysiącach. Dzięki temu ten, który wystawił taki zeszyt na Amazon KDP, zarabia na nim co miesiąc od kilkuset do kilku tysięcy $$ a nawet więcej. Również i Ty możesz dołączyć do grona takich sprzedawców. Pamiętam, jak u mnie prosty zeszyt na terenie USA 1 dnia sprzedał się w kilkuset egzemplarzach(przypuszczam, że zamawiała szkoła 🙂

Amazon KDP co to?

KDP Amazon umożliwia Ci sprzedaż przeróżnych produktów, na przykład low content i no content(możesz je tworzyć samodzielnie, czego uczysz się w kursie; ale produkty te możesz też zamówić jako gotowe szablony i tylko zmieniać do nich okładkę). Dalej możesz tworzyć i wydawać proste ebooki i książki. Istotnie jest to, że nie musisz znać języka angielskiego, aby zarabiać poważne pieniądze na Amazon KDP. Wystarczy czasami skorzystać z translatora Google. Jeśli jednak postanowisz tworzyć własne ebooki czy książki w języku angielskim, to taka umiejętność na pewno się przyda (ale nie zawsze, bo tłumaczenie możesz komuś zlecić, co również wyjaśniam w kursie).

Twoje produkty wystawione na Amazon mogą świetnie się sprzedawać na terenie USA, Wielkiej Brytanii, Europy, Japonii, Australii i do każdego innego miejsca na świecie. Także i w Polsce mają niedługo działać wydawnictwa i wysyłka Amazon, więc również i tutaj będzie to możliwe.

Twój instruktor od Amazon KDP

Od 2019 roku sprzedaję na Amazon. Są to nie tylko produkty low content i no content (np. zeszyty, planery, kalendarze, kolorowanki, gry itp.), ale również proste ebooki i książki napisane w języku angielskim. Dzięki temu każdego miesiąca uzyskuję bardzo ciekawy przychód ze sprzedaży na Amazon. Wiem dokładnie, jak skutecznie publikować produkty na Amazon KDP i zadbać o ich dobrą sprzedaż, także poprzez właściwe narzędzia i ustawienie kampanii reklamowej Amazon Ads. Swoim doświadczeniem chętnie podzielę się z Tobą, dzięki czemu będzie Ci znacznie łatwiej.

W kursie Amazon KDP – jak zacząć – wytłumaczę Ci jak:

  • założyć darmowe konto na Amazon KDP

  • ustawić konto, płatności i kwestie podatkowe

  • dodać pierwszy produkt na Amazon KDP nawet w ciągu 1 godziny

  • poprawnie stworzyć i ustawić swój produkt na Amazon KDP(tytuł, opis, kategorie itp.)

  • publikować nowe produkty coraz szybciej

  • zwiększać sprzedaż swoich produktów na Amazon KDP

  • wykorzystać kampanie reklamowe Amazon Ads

  • korzystać z przydatnych narzędzi i programów

W kursie tym gratis otrzymasz dostęp do promocyjnych cen na różne programy pomocne w Amazon KDP (np. -50% na Helium 10), dostęp do gotowych szablonów (zeszytów, planerów). Dzięki temu stworzenie i opublikowanie pierwszych i kolejnych produktów na Amazon KDP będzie dla Ciebie bardzo proste. Ale na tym nie poprzestaniemy w kursie. Później zobaczysz, jak i Ty możesz od podstaw stworzyć różne produkty, prostsze i te średniozaawansowane(np. w intuicyjnym i darmowym programie Canva).

Wsparcie i kontakty

Przez cały czas, od momentu zakupu kursu, możesz liczyć na wsparcie prowadzącego(zadawać pytania, propozycje nowych materiałów itp.). W ramach kursu korzystasz także ze wsparcia innych uczestników zadających różne pytania do konkretnych lekcji(Ty otrzymujesz dostęp do odpowiedzi na te pytania). W ten sposób wzajemnie się motywujemy i radzimy. Natomiast sobie nie przeszkadzamy, więc możesz skupić się na wydawaniu i sprzedaży swoich produktów na Amazon KDP.

Nowa wiedzy i certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności. I pamiętaj, że zawsze masz stały dostęp do wszystkich materiałów w tym kursie online i jego wszelkich aktualizacji. Gdy więc na Amazon KDP pojawi się coś nowego, nowa funkcja, nowe możliwości, to w kursie zostanie o tym szybko poinformowany. I przekonasz się, jak takie nowości wykorzystać, aby jeszcze lepiej wydawać i sprzedawać produkty na Amazon KDP.

Zarabianie na Amazon KDP

Nurtowały Cię pytania: Jak zarabiać w domu? Jak zarabiać w młodym wieku, jako nastolatek, a może już jako dorosły? Jak zarabiać bez zakładania firmy? Jak pracować zdalnie, w domu czy poza nim(np. nad morzem na plaży czy w górach na szczycie)? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że ten kurs o Amazon KDP będzie dla Ciebie idealny.

PS. W rozwoju pomóc Ci mogą moje pozostałe szkolenia, poza Amazon KDP(np. o Canva, Gimp, Photoshop, SEO, tworzeniu stron WordPress, marketingu, FB ADS itp.). Wiele z nich to bestsellery, więc już tysiące osób przekonało się, że warto do nich dołączyć. Zapraszam i Ciebie!


Total Students331
Original Price($)3499
Sale PriceFree
Number of lectures35
Number of quizzes0
Total Reviews34
Global Rating4.15
Instructor NameSzymon Owedyk

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts