Ultra Motivasyon: Başarıya Ulaş, Kendine Koçluk, Tam Rehber

Ultra Motivasyon: Kendine Koçluk, Hedef Belirle, Özgüven Geliştir, Motivasyon Artır, Zaman Yönetimiyle Başarı

Description


Akin Yilmaz’ın Ultra Motivasyon Kursu: Kendinizi yeniden tanımlayın, hayatınızda daha fazla denge elde edin ve büyük adımlar atın. Bu devrim niteliğinde bir Kendine Koçluk ve Kişisel Gelişim Kursudur.

Size ilham vermek, cesaretlendirmek ve en önemlisi, gerekli tüm araçları, ipuçlarını ve stratejileri sağlamak için tasarlanmıştır. Kişisel ve profesyonel hayatınızda potansiyelinden optimal performansa geçmenizi sağlar.

Kursun Özeti:

  1. İstediğiniz sonuçları daha hızlı elde edin.

  2. Daha verimli ve sadık olun.

  3. Belirli fikirleri/projeleri daha hızlı ve kolay ilerletin.

  4. Odaklanma gücünüzü güçlendirin.

  5. Odaklı hareket etin ve devrim niteliğinde sonuçlar elde edin.

  6. En önemli olan şeyi odaklanın.

  7. Önceliklerinizi belirleyin ve bunlarla uyumlu hareket edin.

  8. Daha etkili öğrenin.

Kursa Katıldığınızda Alacağınız Şeyler:

Motivasyon becerilerinizi ve performansınızı arttırmak için test edilmiş ve kanıtlanmış bir yol haritası. Öğrenme hedeflerinize ulaşmak için gerekli tüm araçlar. Ayrıca, kurs boyunca öğreneceğiniz taktikler ve stratejileri uyguladığınızda, motivasyon gücünüzün anlamlı bir şekilde arttığından eminim. Kursa katıldığınızda 30 günlük, %100 para iade garantisi sunuyorum, bu yüzden kaybetmeniz için bir şey yok. Bu yolculukta yalnız değilsiniz!

KALİTE GARANTİSİ: Bu programın her aşamasında en yüksek kalite seviyesini gözlemleyeceksiniz, her tekniğin ve dersin detaylı ve yapılandırılmış bir şekilde sunulmasından, kişiselleştirilmiş dikkate, arama ses kalitesine kadar. Size en iyi ürünü sunmak için elimden geleni yaptığımdan eminim, ancak eğer herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, katıldığınız programın ilk 30 günü içinde para iadesi talep edebilirsiniz.

GÜÇLÜ SONUÇLAR GARANTİSİ: Ultra Motivasyon Programı, hayatın her alanından binlerce insanın motivasyonlarını ve öğrenme yeteneklerini büyük ölçüde arttırdığını göstermiştir. Siz de bu sonuçları elde edebilirsiniz. Bu kursun içinde paylaştığım stratejileri anladığınızda, kişisel  ve profesyonel hayatınızda potansiyelinden optimal performansa geçebilirsiniz.

MUTLULUK GARANTİSİ: Kendiniz hakkında daha yüksek bir farkındalık ve anlayışa sahip olduktan sonra, hayatınızın tüm yönlerinde gerçek bir etki elde edeceksiniz. Eğer böyle olmadığını düşünüyorsanız, sadece Udemy’ye 30 gün içinde tam bir iade için başvurun. Geri dönüş yok, hiçbir çaba gerekli değil. Seçim her zaman sizin.

UYARI: Bu kursu şimdi almamakla zaman kaybetmeyin. Bir ay sonra kendinizi kursu şimdi almadığınız için dusunmeyin.

MOTİVASYONHEDEFLERİNİZİ ŞİMDİ ARTIRIN!

Ekranınızın sağ üst köşesinde ŞİMDİ KAYIT OL düğmesine tıklayın ve bunu gerçekleştirelim!

Artık Motivasyonunuzu Hızlandırmak Zamanı! – ŞİMDİ KAYIT OLUN!

Akin Yılmaz tarafından hazırlanmış olan bu Ultra Motivasyon kursu, kendinizi yeniden tanımlamak, hayatınızda daha fazla denge elde etmek ve büyük adımlar atmak için günlük bir rehberiniz olacak. Bu, devrim niteliğinde bir Ultra Motivasyon Öğrenme Kursudur. Sizi ilhamlandırmak, cesaretlendirmek ve en önemlisi, sizi hayatınızda ilerlemek için gerekli tüm araçlarla donatmak için oluşturuldu. Bu kurs, potansiyelinden optimal performansa geçmenizi sağlamak için kişisel ve profesyonel hayatınızda gerekli olan tüm araçları, ipuçlarını ve stratejileri içerir.

Bu kurs, istediğiniz sonuçları daha hızlı elde etmenizi, daha verimli ve sorumlu olmanızı, özel fikirlerinizi / projelerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde ilerletmenizi, odaklanmanızı güçlendirmenizi, odaklanmış bir eylemlere giderek devrim niteliğinde sonuçlar elde etmenizi, hayatınızda en önemli olan şeylerle ilgilenmenizi, önceliklerinizi belirlemenizi ve bu önceliklerle uyumlu bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Kursa kaydolduğunuzda ne elde edeceksiniz:

  1. Motivasyon becerilerinizi geliştirmek ve daha iyi performans sergilemek için test edilmiş ve kanıtlanmış bir plan.

  2. Hedeflerinizi elde etmek için gereken tüm araçlar.

Ve size ekstra bir şey sunacağız…

Bu kursun her tekniğini ve stratejisini takip ettiğinizde, motivasyon gücünüzün büyük ölçüde arttığına inanıyorum. Bu nedenle, kursa kaydolduğunuzda 30 günlük, %100 para iade garantisi sunuyoruz. Bu yolculukta yalnız değilsiniz!


Total Students1176
Original Price($)799
Sale PriceFree
Number of lectures12
Number of quizzes0
Total Reviews44
Global Rating4.75
Instructor NameOkyanusi University

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts