JavaScript Kullanarak Projeler Geliştirin !

JavaScript – HTML – CSS İle Günlük Hayatta Kullanılan Projeler Oluşturun

Description


Herkese selamlar , bu kursumda sizinle JavaScript – HTML – CSS kullanarak projeler oluşturuyoruz. Öncelikle bu kurs içeriğinde çok zor ve  büyük projeler bulunmamakta. Fakat günlük hayatta çokça kullanılan birçok işlevin bulunduğu ve başlangıç – orta seviye ölçekte projelerden oluşmaktadır. Bu projelerin yapımında JavaScript kadar HTML ve CSS de kullanılmaktadır. Bu yüzden kursa başlamadan önce temel olarak JavaScript , HTML ve CSS bilmenizi öneriyorum.

Kurs çekimlerine ilk başladığımda kursun içerisinde sadece 5 proje olmasını planlamıştım. Ama daha sonrasında kursun içeriğini sık sık güncelleme kararı aldım. Bu kararda sürekli yeni kurs çıkarmak yerine JavaScript ile sadece bu kursun olmasını istemem etkili oldu. Yani belirli aralıklarla bu kurs üzerine yeni güncellemeler ekleyeceğim. Projeler şu an çok büyük olmasa bile daha büyük projeler eklemeyi de düşünebilirim zamanla. Kısacası , kurs içeriğine yeni projeler düzenli olarak eklenecek ve bu kurs güncel tutulacak. JavaScript temelleri ile ilgili bir kursum daha mevcut , bu kurs ile JavaScript temelleri kursum haricinde başka JavaScript kursu gelmeyeceğini düşünüyorum artık. Bu iki kurs ise sürekli olarak güncel tutulacak 🙂

JavaScript ile oluşturduğumuz bu projelerin son hallerini kurs sayfasına ekledim. Kursa kayıt olmadan projelerini son hallerini görebileceksiniz. Bu kurs içerisinde yaptığımız projelerde JavaScript – HTML – CSS üçlüsünün bir arada nasıl kullanıldığını ve birçok web sitesinde bulunan işlevlerin bizim projelerimizde de bulunduğunu göreceksiniz.


Total Students593
Original Price($)3499
Sale PriceFree
Number of lectures26
Number of quizzes0
Total Reviews0
Global Rating0
Instructor NameEmir Görkem Özdemir

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts