קידום ופתיחת פרופיל בגוגל עסקים עם AI: קורס גוגל מפות 2024

שלטו בגוגל עסקים בקלות עם הקורס המלא שלנו מונע בינה מלאכותית לדירוג מוביל בגוגל מפות ואוטומציה של הקידום

Description


השיגו את הפוטנציאל המלא של גוגל עסקים וגוגל מפות
צאו למסע מהפכני עם הקורס המקיף שלנו, שמיועד במיוחד ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים לשלוט בתוצאות החיפוש המקומיות בגוגל עסקים וגוגל מפות. הקורס נועד להדריך אתכם בכל שלב בשיפור העסק שלכם בגוגל עסקים החל מהקמת פרופיל בסיסי ועד לשימוש בכלים מתקדמים של שיווק אוטומטי מונע AI, וכל זאת ללא צורך בידע טכני מוקדם.

התחילו עם בסיס חזק

התחילו על ידי יצירת פרופיל מיטבי בגוגל עסקים שיבלוט מעל השאר. למדו כיצד לבחור את הקטגוריות הנכונות, לכתוב תיאורים משכנעים לעסק בגוגל מפות ועוד הרבה יותר. ידע זה מהווה את הבסיס לאסטרטגיות מתקדמות שיבדילו אתכם מהמתחרים בגוגל עסקים וגוגל מפות.

למדו את היתרונות של שימוש בכלים שמונעים על ידי AI

צללו לעולם של כלים שמונעים על ידי AI שמפשטים ומחזקים את אפקטיביות מאמצי הקידום שלכם בגוגל מפות. תלמדו כיצד להשתמש בכלים אלו כך שלא תצטרכו עוד להעסיק כותבי תוכן או מעצבים גרפיים, ובכך תוכלו להקל על עבודתכם. במהלך הקורס תלמדו כיצד לעשות אוטומציה למשימות החשובות כמו פרסום עדכונים, ניהול מבצעים ושמירה על מוניטין מקוון עם מינימום השקעה בגוגל עסקים וגוגל מפות.

שפרו את דירוג ה-SEO המקומי שלכם

חקרו טכניקות לשיפור ה-SEO המקומי שלכם. הבינו את האלגוריתמים המשפיעים על חיפושים מקומיים ויישמו אסטרטגיות ממוקדות לשיפור הנראות שלכם ולמשיכת תנועה אורגנית רבה יותר לעסק שלכם.

קדמו את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם

הצטרפו אלינו היום כדי לקדם את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם ולקבל את העצמאות לנהל את הנוכחות המקוונת שלכם כמו מקצוענים בגוגל עסקים וגוגל מפות!


Total Students5
Original Price($)1499
Sale PriceFree
Number of lectures20
Number of quizzes0
Total Reviews3
Global Rating5
Instructor NameAmit Shemesh

Reminder – Rate this Premium 100% off Udemy Course on Udemy that you got for FREEE!!

Do not forget to Rate the Course on Udemy!!


Related Posts